KÜSI PAKKUMIST
KYSY TARJOUSTA
Спросите о предложении
Puhastusteenused2021-01-28T10:56:28+02:00

Puhastusteenused Tallinnas ja Tartus

Kendra teostab laia valikut erinevaid puhastusteenuseid: hoolduskoristus, suurpuhastus, ehitusjärgne koristus, akende pesu jne. Kõigi teenustega saab tutvuda siin.

Mida tähendab KENDRA ?

 • K – kiirust, kvaliteeti, kindlameelsust, kollektiivi
 • E – eesmärki, elujõudu, esinduslikkust, edumeelsust, emotsioone, eriilmelisust
 • N – nutikust, nooruslikkust, nõutavust
 • D – domineerimis, dünaamilisust
 • R – rahulikkus, reageerimisvõimet,
 • A – armastust puhtuse vastu, arukust, ausust, autoriteetsust, asjatundlikkust, abi

Kendra eesmärk on aidata tegeleda teil oma armastatud põhitegevusaladega, säästes teie aega teisejärguliste ja stressi tekitavatele ülesannetele. Erinevad puhastusteenused võimaldavad teile puhtaid töötingimusi, suurendades teie positiivset imagot läbi särava puhtuse. Kendra töötaja reageerib alati kiiresti teie soovidele ja muudatustele. Teie tellitud projektid valmivad alati lubatud tähtajaks ja kvaliteetselt. Kendra töötaja soovib arendada ennast ja kolleege läbi uuenduslike ideede ja koolituste. Anname alati ka professionaalset nõu, kuidas erinvad puhastusteenused tagavad parima tulemuse. Loe lähemalt meie blogi ja nõuandeid.

Mis on Kendra missioon?

 • Kendra loob positiivse emotsiooni!
 • Kendra loob positiivse emotsiooni klientidele, puhastades nende kontori, äripinna, korteri, maja häirivast mustusest!
 • Kendra loob positiivse emotsiooni tarbijatele, pakkudes neile meeldivat ja kiiret teenindamist.
 • Kendra loob positiivse emotsiooni töötajatele, tagades neile majanduslikku stabiilsust ja heaolu.
 • Kendra loob positiivse emotsiooni tellijale, tagades vaba aja ja mugavuse.

Miks Kendra puhastusteenused?

Sest puhastusteenused on meie kirg ja elustiil. Nüüdisaja tingimustes, kus ruumide viimistlemisel on kasutatud paljusid uusi materjale, mis vajavad erinevaid hooldusvõtteid ja orienteerumine puhastusvahendite laialdases valikus on keerukas, nõuab ka koristajaamet spetsialiseerumist.

Kui firmajuhid tegelevad ise koristamisprobleemide lahendamisega, peavad nad kõigepealt iseennast kurssi viima koristustöö spetsiifikaga oma firmas, kulutama aega hea koristaja leidmisele, puhastus- ja hügieenitarvikute, töövahendite jms hankimisele, koristaja kui alluvaga tegelemisele; ajaga kaasas käimiseks tegema kulutusi koristaja koolitamisele jne.

Tellides hoolduskoristust Kendrast, on firmajuhid vabad kõigist neist probleemidest. OÜ Kendra tagab alati kvalifitseeritud koristaja poolt tehtud tööd õigel ajal, hangib puhastus- ja hügieenitarvikud, töövahendid jms., hoolitseb oma töötajate ametialaste oskuste taseme tõstmise eest.

Valides Kendra oma ettevõtte usaldusväärseks partneriks, säästate aega ja saate töötada alati puhastes ruumides. Puhtad ruumid teevad teie töötajad rõõmsaks ja koostööpartnerid lahkeks.

Tee meile hinnapakkumine, vastame alati kiirelt, nagu lahendame ka kõiki puhastusega seotud probleeme.

Tehtud töödega saab tutvuda siin.