fbpx
KÜSI PAKKUMIST
KYSY TARJOUSTA
Спросите о предложении

Teel suurepäraste tulemusteni – regulaarne puhastusteenus

Kui te soovite, et teie ettevõttest jääks maksimaalselt hea esmamulje juba esimesest külastuskäigust saati, usaldage puhastuseksperte. Vaid sedasi saate garanteerida, et olete vähemalt teenindusruume silmas pidades andnud endast maksimumi.

Õige puhastusettevõtte palkamine

Mis on ühist suurtel tuntud ja väga hinnatud hotellidel, restoranidel ja teistel teenindusasutustel? Esiteks on neil muidugi ettevõtte filosoofia, mida nad silmas peavad, et olla parimad. Teiseks ei tee nad oma klientide vajaduste eest hoolitsemisel järeleandmisi. Ja kolmandaks, nad teavad, et puhastusteenuste puhul on tegemist äärmiselt vajaliku investeeringuga. Seega kasutavad nad ainult professionaalseid tippklassi puhastusettevõtteid, kellel on sel alal juba pikaajaline kogemus. Vaid välja õppinud puhastusteenindajad pakuvad kvaliteeti ja tipptaset, et säilitada ettevõtete mainet.

Puhtus ja kord muudavad iga ruumi silmapaistvaks mõjudes samal ajal lõõgastavana. See, esmamõttel nähtamatu asi, võib ebapuhtuse korral mõjuda õõnestavalt ning vähendada inimeste usaldust teie ettevõtte või äri vastu.

See eest kvaliteetsed puhastusteenust pakkuvad ettevõtted saavad viia teie organisatsiooni uuele kõrgemale tasemele. Siin pole tegemist pelgalt koristusteenusega. Korralik puhastusteenuseid pakkuv ettevõte on teie partner ja abiline loomaks ja säilitamaks ettekujutust firma üldistest väärtushinnangutest.

Õiged töövõtted tagavad maksimaalse puhtuse.

Lõhn teenindusruumides

Üks esimesi asju, mida klient teadlikult või alateadlikult märkab, on kontori, konverentsiruumi, vastuvõtu- ja tualettruumide ning teiste avalike ruumide lõhnad ja aroomid.

Kvaliteetsed puhastusettevõtted kasutavad korralikke puhastusvahendeid, mis jäljendavad loodust ja neutraalseid aroome, mis omakorda stimuleerivad ja aitavad luua rahulikku keskkonda. See on esmaklassiline teenus, mida võite oodata vaid mainekalt puhastusettevõttelt.

Puudutus

Meie jalad ja käed puutuvad erinevate asjadega kokku kõikjal. Ohutuse ja heaolu tagamiseks on oluline pöörata tähelepanu käepidemete, seinte, akende, laudade, kohvimasinate, tualettruumide, kohvikuruumide jms kvaliteetsele puhastamisele.

Puhtusele tähelepanu pöörates luuakse hügieeniline keskkond, mis vähendab nakkuslike bakterite, mikroobide ja hallituse ning muude allergeenide eostega kokkupuute võimalust.

Kvaliteetsed puhastusettevõtted tagavad igale põrandale sobivate puhastusvahendite ja seadmete kasutamise, olgu need siis puit, marmor, kiltkivi, kivi või plaat – igaüks neist põrandapindadest vajab puhastamise asjatundlikku abi.

Samamoodi nõuavad erinevad vaibad eksperdistandardit, et tagada nende kauakestev ilu, puhtus ja pikaealisus, mis maksimeerivad teie investeeringuid nendesse. Samamoodi ka kliendi ja personali turvalisust.

Vaade

Aknad, vitriinid, peeglid ja teised klaaspinnad on taaskord ühed väga olulised kohad, mis jäävad silma nii klientidele kui ettevõtte töötajatele.

Pisikesed plekid, veidi tolmunud vitriinriiul ja muu säärane jääb silma paljudele. Kuid enamik inimesi alahindab sellise põhjaliku puhastuse vajalikkust ettevõtte hinnangu kujundamisel. Seega teie ettevõtte maine ei sõltu mitte ainult esemete, vaid ka põrandate, akende, lettide, riiulite ja mitmete muude pindade esituskvaliteedist.

Seda standardit saab pakkuda vaid äärmiselt asjatundlik ning pisiasju näha oskav kvalifitseeritud puhastusteenindaja.

Maksimaalne hoolsus eelnimetatud valdkondades aitab tagada teie ettevõttele hoopis parema edu. Tehke juba täna vajalikud sammud ja võite olla veendunud, et teie ettevõtte töötajad ja kliendid ei kahetse seda!

Kendra puhastusteenused on abiks sulle kõikjal ja igal ajal

Kasutades uusimaid tehnoloogiaid ja protseduure, aitavad ka meie, Kendra puhastusteenuste tublid puhastusteenindajad kaasa sellele, et teie töö- ja kliendiruumid oleksid alati võimalikult puhtad ja korras. Saame pakkuda teile professionaalseid ärilisi puhastusteenuseid, et säilitada puhast, ohutut ja tervislikku keskkonda nii teie klientidele kui ka töötajatele.

Lihtsustatult öeldes, me hoolime puhtusest ja see kumab läbi ka kõigis meie töödes, meie inimestes, vastutusest teie ees ja pühendumusest iga päev anda endast maksimum.

Järgime puhastusteenuseid pakkudes järeleandmatult kõrgeimaid standardeid, kasutades kohandatud töövõtteid, mis vastavad teie vajadustele, nii igapäevaseks, öiseks kui ka ühekordseks kontori-, kliendi- ja tööruumide puhastusteenuseks.

Meie jaoks pole lihtsalt hea piisavalt hea. Me teeme seda, mida oleme teile lubanud. Samuti hoiame teiega tihedat sidet, et olla veendunud teie täielikus rahulolus ja vajadusel leida veel kohti, kus saaksime veelgi paremini abiks olla.

2019-11-18T11:32:18+00:00