fbpx
KÜSI PAKKUMIST
KYSY TARJOUSTA
Спросите о предложении

Puhastusteenindaja – palju enamat, kui lihtsalt koristaja

Kujutage ette, kui lähete ebameeldivalt lõhnavale ja räpasele töökohale. Kas suudate päev läbi sellises töökeskkonnas viibida ja oma tööd rahulikult teha? Just seepärast palkavadki ettevõtted professionaalseid koristusfirmasid ja asjatundlikke puhastusteenindajaid, et teie töökohas valitseks puhtus ja positiivne tööõhkkond. Seega on teie kontori koristaja palju enamat kui lihtsalt tolmu pühkija ja lillede kastja. Just tema on see, kes tagab ja teeb kõik vajaliku selleks, et teil oleks maksimaalselt head võimalused oma tööle keskendumaks. Heaolu hakkab ju elementaarsetest väikestest asjadest ja puhas tööruum on kindlasti üks neist.

 

5 head omadust, mis on vaid professionaalsel puhastusteenindajal

1.     Suhtlemisoskus

Hea koristaja üks omadusi on kindlasti sõbralikkus ja suhtlemise oskus. Nõuab ju tema töö palju koostööd ning suhtlust nende inimestega, kelle ruume ta koristama asub.

2.     Ajajuhtimise oskus

Üks olulisi omadusi on kindlasti aja juhtimise oskus. See on oskus planeerida töid ette ja teostada neid kokkulepitud ajaraami sees.

3.     Erakordne ausus

Puhastusteenindaja puutub tihtipeale kokku ka teie ettevõtte töötajate isiklike esemetega. Seega on äärmiselt oluline teada, et koristusfirmad teevad alati kõik selleks, et nende töötajaid saaks maksimaalselt usaldada.

4.     Asjatundlikkus

Õige puhastusteenindaja oskab alati valida vastavalt puhastatavale pinnale sobivaimad vahendid ja töötarvikud. Sa ei pea kartma, et ta rikuks ära mõne su väärtusliku eseme, sest koristaja ei kasutanud selle puhastamiseks õigeid vahendeid.

Professionaalne puhastusteenindaja teeb oma tööd rõõmuga

Professionaalne puhastusteenindaja teeb oma tööd rõõmuga

5.     Uhkus oma töö vastu

Meile kangastub tihtipeale sõnaga „koristaja“ silme ette tööst tüdinud ja „üle jala“ tööd tegevad isehakanud koristajad. Kui teie ettevõte palkab aga professionaalse koristusfirma puhastusteenindaja, ei leia sa nende koristajate silmist põlgust ja tüdimust oma töö vastu. Ettevõtted garanteerivad, et nende töötajad teevad seda tööd austuse ja asjatundlikkusega, sest neile lihtsalt meeldib anda panus puhtamatesse ruumidesse.

 

Nii tööl kui kodus, puhtus on oluline kõikjal. Räpane õhkkond on töömotivatsiooni pärssiv ja produktiivsust vähendav. Seega veenduge, et teie tööruume koristab vaid asjatundlik ja professionaalne puhastusteenindaja, kes omab kogemusi ja tunneb parimaid töövõtteid.

2019-12-06T15:44:12+00:00