fbpx
KÜSI PAKKUMIST
KYSY TARJOUSTA
Спросите о предложении

Miks tellida koristusteenus puhastusteenuseid pakkuvalt firmalt?

Miks vajaksite puhastusteenuste tellimise abi väljastpoolt? Kas ei võiks elementaarse puhtuse hoidmisega hakkama saada töötajad ja tolmuimejaga suurema mustuse ära tõmmata sekretär?

Selles ei ole küsimustki, et kõik on teadlikud puhta töökeskkonna olulisusest. Suurendab see töö produktiivsust ja tõstab töötajate töötahet. Korraliku puhastusfirma palkamine võib aga väiksemate ettevõtete puhul võtta kenakeses rahasumma ettevõtte pangakontolt. Selle asemel aga, et mõelda puhastusteenindaja palkamisest kui kulust, mõelge sellele kui investeeringule. Panus oma töötajatesse ja nende efektiivsemasse töösse.

Järgnevalt on välja toodud vaid mõned eelised, mida pakuvad sulle professionaalsed puhastusettevõtted:

Turvalisem ja tervislikum töökeskkond

Ükski ettevõte ei taha, et nende töötajad oleksid haiged. Peale selle mõjutaks see mitte ainult tootmist, vaid kogu ettevõtet. Väljaõppinud koristajatega saate olla kindlad, et nad kasutavad nii pindade kui ka õhu puhastamiseks kõige õigemaid puhastusvahendeid, mis hoiavad ka sisekliima värskena. Puhtam keskkond tähendab aga seda, et ka teie töötajad haigestuvad vähem.

Koristusfirma tellimine

Suurenenud tootlikkus

Puhtam töökoht lisab töötajatesse töömotivatsiooni ja indu ning hoiab nende meeled ärksamana. Sedasi saab ka töö valmis kiiremini, eriti kui tegemist on mõttetööd vajava ülesandega. See on võlu, mida puhastusfirmad saavad teie töökohale pakkuda. Puhas õhk on töötajate hulgas üks tootlikkuse tegureid. On mõistetav, et töötajate koolitamine ja ettevõtte kultuur sillutavad ka teed tootlikkusele, kuid puhtam töökoht annab sellele positiivse tööalase vibratsiooni – mis lisab kütust ka töö tegemisele.

Ettevõtte professionaalne välisilme

Kui sisenete ettevõttesse, kus on prügikasti täis, mööbel tolmune ja vaibad määrdunud, kas see kõigutab teie usaldust selle ettevõtte võimekuse kohta? Kindlasti on siin vastuseks jah. Ettevõtte maine on üks olulisi tegureid, et edu saavutada. Räpane koht ütleb, et ettevõte ei hooli isegi mitte nii elementaarsest asjast, kui oma esmamuljest. Väljaõppinud puhastusteenindajate vilunud silmad suudavad aga eemaldada ka kõige tõrksamana näivad plekid, jättes teie ettevõttest suurepärase esmamulje ning viljaka koostöö alguse uute klientidega.

2019-12-06T15:49:23+00:00