fbpx
KÜSI PAKKUMIST
KYSY TARJOUSTA
Спросите о предложении

Hüvasti segadus! Lihtsad viisid töökeskkonna parandamiseks.

Kui te soovite oma töös ja ka eraelus asju korda saada, hakake hävitama segadust.

On aeg kogu see korratus kontrolli alla saada! Asjade korrastamine annab teile saavutustunde, parandab keskendumisvõimet, vähendab stressitaset ja parandab meeleolu.

Ajakirjas Psychology Today postitatud artikli kohaselt paneb see isegi teie loomemahlad voolama. Nii on seal öeldud:

„Räpane laud või kontoriruum ei võrdu loominguga. Princetonis tehtud uuring näitab, et minimalistlik keskkond võib loomeprotsessi aidata. Liiga paljude esemete olemasolu võib teie aju panna triivima ühest äärest teise, põhjustades suurenenud stressi ja vähem loovust. Korrastatud tööruum see eest aga suurendab loovust. Kenas, puhtas ja organiseeritud keskkonnas töötamine võib aidata teie ajul keskenduda ja panna loomingulised mahlad voolama. Organiseeritud ruumis elamine ja töötamine parandavad kunsti, kirjutamise, muusika ja loova mõtlemise oskusi.“- Psychology Today.

Töölaud

Kas see innustab või halvab teie mõtlemist ja loovust? Kui teil on seal asju, mida te pidevalt ei vaja, leidke neile teine koht. Aseta need paika, kus nad oleksid hõlpsasti käeulatuses sõltuvalt sellest, kui sageli seda kasutate.

Korras tööruum tõstab töötajate viljakust.

Sahtlid

Võtke nad ette ükshaaval. Andke või visake ära kõik, mis seal on ja mida te pole mõnda aega kasutanud või mida te enam ei vaja. Mitteregulaarselt kasutatavad esemed võivad minna kontorikappi. Nad ei pea võtma asjatult ruumi teie sahtlis.

Paberid

Kui leiate, et praegune arhiveerimise süsteem ei tööta teie jaoks, leiutage või kohandage see uuesti, et see vastaks teie isiklikule tööstiilile. Äkki oleks võimalus hoopis osad paberid arvutisse skaneerida? Sedasi vabanete kiirelt suurest paberikuhjast, kui hakkate neid edaspidi salvestama oma töölaua nurga asemel hoopis arvutis.

Mõelge ka sellele, kas on üldse neid suuri paberikuhjasid välja printida? Printimata hoiaksite kokku nii raha, segadust kui ka säästaksite loodust.

Alustage juba täna! Öelge hüvasti rämpsule ja tere tulemast loovusele ning kasvanud töötahtele!

2019-12-06T15:20:18+00:00